BimNET Web Sitemize Hoşgeldiniz

BimNET müşterilerine Web barındırma (Hosting), Alan Adı (Domain), E-Posta, Web tasarımı, Web tabanlı yazılım ve Sunucu Kurulumu gibi alanlarda hizmet vermektedir. 30.10.1996 tarihinden beri Bimel Ltd. Şti. adı altında  başladığımız hizmetlerimizi, 08.05.2005'ten itibaren bimNET Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti adı altında 13 senedir sürdürmekteyiz.

Güvenilir alt yapımız ve dinamik kadromuz ile müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi bir hizmet deneyimi sunuyoruz. Web sitemizden hizmet verdiğimiz alanlarla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz konular ve diğer sorularınız için bizimle irtibat kurunuz.

 

NEDEN WEB SİTESİ?

Web sitesi, sizin ve firmanızın prestijini arttırır. Diğer reklam çeşitlerine bakıldığında, web sitesi ile daha geniş bir kitleye ulaşırsınız. İstediğiniz kadar ürününüzün reklamını yapabilirsiniz ve ayrıca ürünlerinizin internet yoluyla satışını yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden insanların size ulaşmasını sağlarsınız. Dilerseniz Web Yazılımlarıyla ürünlerinizle ilgili değişiklikleri ve eklemeleri anında yapabilirsiniz ve böylelikle yeni çıkan ürünlerle ilgili bilgileri insanlarla anında paylaşmış olursunuz. Kişisel web sitelerinde ise, düşüncelerinizi, yazdığınız yazıları, resimleri...vs paylaşabilir, insanların sizi daha yakından tanımasına fırsat verebilirsiniz.


Son Referanslarımız

   
    World Muscle Society Deponet Web sitesi

    

  

bimNet kediy